Přebytky

Fialky pěstuji pro své potěšení, takže množství přebytků, které mohu nabídnout k prodeji je omezené, jedná se především o zakořeněné listy a malé sazenice. Seznamy se snažím co nejčastěji aktualizovat, nicméně nabídka se mění téměř každý den, proto ta zveřejněná níže, nemusí být aktuální. 

Čerstvé listové řízky běžně neprodávám, snažím se, aby mé rostlinky rostly symetricky, zbytečné listy ulamuji průběžně.  V případě zájmu o některou odrůdu, která není v nabídce přebytků, mě můžete kontaktovat zde nebo na mé facebookové stránce a já se podívám, zda by řízek nebyl k dispozici.

 

Jak objednat

Objednávky můžete zaslat prostřednictvím e-mailu, facebooku nebo kontaktního formuláře na těchto stránkách. 

Uvádějte, prosím, celý název odrůdy.

Zásilky odesílám celoročně, obvykle vždy na začátku týdne prostřednictvím Zásilkovny (v chladném období Balíkovny) nebo České pošty. V chladném období roku odesílám s ohledem na počasí (jen pokud nehrozí silné mrazy) a přidávám teplý sáček Heat Pack. 

Důležité upozornění – z důvodu přetížení přepravních služeb nezasílám od konce listopadu po první lednový týden. Rostlinky si můžete zamluvit a počkat, až se sníží nebezpečí, že se zásilka zdrží nebo dokonce ztratí.